Анкет на сайте:
09847

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Нововолинськ
Сергій Украина, Нововолинськ, 38 лет

Добрий вечір вам . Мене ви звати Сергій мені 38років.Я інвалід 2группи в мене погана вимова зрозуміти можна що я розмовляю.Живу сам на Волині.Шукаю дівчину або жіночку можна з бідної сім'ї , була доброю душею і покохала і любила всім лушою і серцем ..

Гулюк Украина, Нововолинськ, 40 лет

Познайомлюсь з дівчиною для созданія сім ..

Андрей Украина, Нововолинськ, 37 лет

..

Сергей Сашук Украина, Нововолинськ, 34 лет

Привет Всем !Мне звать Сергей мне 34 нода ,я инвалид другої гуппи з дества у мнея плохая речь ищу девушку для созданья симьї тоде з инвалидом . Кого заинтирусаль пишить мне на елекронку :[email protected] або [email protected] або дзвонить ..

Сашук Сергій Украина, Нововолинськ, 34 лет

Я Сашук Сергей мені 34років. Я інвалід 2группи порушення мови.я Шукаю дівчину для спільного життя було яка согласна мене любити і поважати.Я з Волинської обл. Мій телефон Номер 0977874845 Жду тебе кохана !..

Сашук Сергей Украина, Нововолинськ, 34 лет

Я Сашук Сергей мне34 года.Я інвалід 2группи(порушення мови)я з Волинської обл.дуже хочу знайти своє кохання і мене цінувала і любила моє кохання.Я Шукаю дівчину або жіночку яка мене полюбила і яка хоче створити свою сім'ю,яка хоче вийди замуж.Де ти ..

Саша Куранов Украина, Нововолинськ, 35 лет

Привіт Усім! Мене звати Саша, мені 35 років, мій ріст 180см, вага 90кг, я з Волинської області, інвалід першої групи, без вредних привичок, не курю і не п'ю, хочу познайомитися з дівчиною, чи жінкою із однією дитиною для створення сім'ї вік жінки від..

Подождите...