Анкет на сайте:
09858

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Ровно
Александр Украина, Ровно, 41 лет

Болею псориазом, познакомлюсь для общения..

Григорий Украина, Ровно, 43 лет

Привіт. Я Григорій з Рівенської області.мені 43 роки.живу в селі. Маю інвалідність. Ходжу на протезах. Але повністю самостійний. Хочу зустріти жінку з інвалідністю 30-50 років для створення сім'ї Мій Вайбер +380972801746 Буду радий спілкуванню..

Глух Іван Украина, Ровно, 32 лет

Привіт! Шукаю свою другу половинку, яка прийме мене таким яким я є. Сам я маю 2 групу інваліднності, проблеми з ходьбой, но ходжу сам і сам себе обслуговую. Фейсбук - https://www.facebook.com/gluh.vanya Вконтакте - https://vk.com/id55924070 Почта ..

Юрій Украина, Ровно, 43 лет

Юрий 43 года инвалид первой группы ДЦП тяжелой формы, не хожу, имею высшее образование юрист, не курю не пью, увлекаюсь музыкой, кино, люблю читать стихи про любовь, хочу познакомиться с девушкой или женщиной для создания семьи,можно с детьми, г..

Максим Украина, Ровно, 29 лет

Шукаю свою половинку я інваліт 1 група..

Алла Украина, Ровно, 32 лет

Привіт всім! мене звати Алла, мені 32 роки,з Сарн,інвалід другої групи.Шукаю нові знайомства.дзвоніть +380661191383 буду рада..

Саша Украина, Ровно, 26 лет

Привіт..

Юрій Украина, Ровно, 40 лет

Привіт) Мене звати Юрій. Інвалід І групи. Проживаю в Рівненській обл., веду активний стиль життя, працюю інженером, займаюсь програмуванням і спортом, люблю різну музику, граю на гітарі. Маю бажання познайомитись з хорошою дівчиною для серйозних відн..

Олександр Украина, Ровно, 31 лет

Привіт. Мене звати Олександр. Мені 31. Маю вищу освіту, працюю, інвалід ІІІ групи з дитинства. Не маю шкідливих звичок, не п'ю, не курю. Одинокий. дуже хочу мати повноцінну сім'ю. Шукаю добру, хорошу та щиру дівчину для серйозних стосунків. Мій мобіл..

Олександр Украина, Ровно, 31 лет

Привіт. Мене звати Олександр. Мені 31 рік. Працюю, маю вищу освіту, інвалід ІІІ групи з дитинства. Одинокий. Не п'ю, не курю, не маю шкідливих звичок. Дуже хочу мати повноцінну сім'ю. Iукаю хорошу, добру та щиру дівчину для серйозних стосунків. Мій ..

Подождите...