Анкет на сайте:
09469

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Львов
Остап Украина, Львов, 42 лет

Всім привіт! Хто хоче познайомитися і не скучати? Маю інваліднісь, але живу на повну! Освіта вища, матеріально та житлом забезпечений, повністю самостійний. Дуже люблю подорожувати. Шукаю дівчину, яка складе компанію. Пишіть, скучно не буде. [email protected]

Іван Украина, Львов, 31 лет

Шукаю наречену,третя група +380974193739 вайбер ватсап..

Шах Ігор Украина, Львов, 32 лет

Всім, чудового дня. Мені 32 роки і я хочу знайти ту найкращу дівчину, яка для мене зможе стати єдиною половинкою попри всі мої недоліки та особливості. Справа в тім, що мене збила машина, коли я мав 3 і пів роки і я получив черепно-мозгову травму і в..

Володя:) Украина, Львов, 35 лет

Люблю життя маю роботу але не хватає поруч любимої людини, як можна обійняти за ради якої хочиться робити хороші вчинки. В мене є 2-га група інв. з ніжками проблема. Але я сам собі раду даю. ..

Сергій Украина, Львов, 36 лет

Знайомство..

Міша Украина, Львов, 24 лет

Шукаю хорошу дівчину ..

Misha Украина, Львов, 24 лет

Шукаю хорошу дівчину..

Міша Украина, Львов, 24 лет

Шукаю дівчину для серйозних стосунків..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Всім, чудового дня. Пишу цей пост з метою знайти ту найкращу дівчину, яка для мене зможе стати єдиною половинкою попри всі мої недоліки та особливості. Справа в тім, що мене збила машина, коли я мав 3 і пів роки і я получив черепно-..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Я інвалід мені 31 рік я хожу, але рукою лівою не працюю на мене машина наїхала коли я мав 3 і пів роки 1 групи я житлом забепечений я шукаю дівчину від 28 до 33 роки одружений не був тел. 0969278543 ..

Подождите...