Анкет на сайте:
09478

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Луцк
Петро Украина, Луцк, 41 лет

Привіт я інв. 2гр загальна після інсульту,кошу лівим оком також з лівоЇ сторони аневризма,уражена права сторона, хромаю, Скрізь хожу сам до лікарні, магазин, все роблю сам, можу приготувати Їсти сам, Я можу зробити ТЕБЕ СЧАСЛИВОЮ і бути счасливим з т..

Юра Украина, Луцк, 22 лет

Привіт, мене звати Юра, мені 22 роки, я живу у місті Луцьк, Волинська бласть. Маю групу інвалідності пересуваюсь самостійно, живу один, повністю самостійно себе обслуговую й забезпучую себе усім необхідним. Постійно займаюся спортом для підтримки хо..

Вікторія Украина, Луцк, 33 лет

Привіт мене звати Вікторія мені 33 роки маю форму дцп погано ходжу з палочкою живу не не далеко від Луцька шукаю ніжного доброго і самостійного мужщину який готовий до серйозних відносин і вміє відстоювати своє я можливо я чекаю саме на тебе! Мій вай..

Вікторія Украина, Луцк, 33 лет

Всім привіт мене звати Вікторія мені 33 роки маю форму дцп погано ходжу з палочкою шукаю ніжного і доброго самостійного мужщину який готовий до серйозних відносин і вміє відстоювати своє я мій вайбер 0997506230 ради розваги не пишіть можливо я чекаю ..

Vadim Украина, Луцк, 17 лет

Ищу девушку красивую доброю..

Вадим Украина, Луцк, 30 лет

Шукаю дівчину..

Альберт Украина, Луцк, 52 лет

Вдовец. Хочу найти родственную душу: девушку женщину или вдову, для общения, а дальше как Бог устроит и сердце подскажет...

Володимир Украина, Луцк, 37 лет

Привіт шукаю друзів або другу половину. Про себе в мене 2 група інв дитинства дцп ...Буду радий познайомитись ....

Саша Украина, Луцк, 40 лет

Познакомлюсь с девушкой инвалидом для совместного проживания ..

Андрей Украина, Луцк, 23 лет

ищу девушку для жизни проблема с потенциєю..

Подождите...