Анкет на сайте:
09675

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Луцк
Юра Украина, Луцк, 23 лет

Привіт, мене звати Юра мені 23 роки, люблю займатися спортом, дивитися фільми, слухати музику. Постійно намагаюся вдосконалюватись й розвиватись як особистість. Мета знайомства дружба та спілкування. Маю групу інвалідності, пересуваюсь, обслуговую й ..

Альберт Украина, Луцк, 52 лет

Вдовец. Хочу найти родственную душу: девушку женщину или вдову, для общения, а дальше как Бог устроит и сердце подскажет...

Петро Украина, Луцк, 41 лет

Привіт я інв. 2гр загальна після інсульту,кошу лівим оком також з лівоЇ сторони аневризма,уражена права сторона, хромаю, Скрізь хожу сам до лікарні, магазин, все роблю сам, можу приготувати Їсти сам, Я можу зробити ТЕБЕ СЧАСЛИВОЮ і бути счасливим з т..

Юра Украина, Луцк, 22 лет

Привіт, мене звати Юра, мені 22 роки, я живу у місті Луцьк, Волинська бласть. Маю групу інвалідності пересуваюсь самостійно, живу один, повністю самостійно себе обслуговую й забезпучую себе усім необхідним. Постійно займаюся спортом для підтримки хо..

Вікторія Украина, Луцк, 33 лет

Привіт мене звати Вікторія мені 33 роки маю форму дцп погано ходжу з палочкою живу не не далеко від Луцька шукаю ніжного доброго і самостійного мужщину який готовий до серйозних відносин і вміє відстоювати своє я можливо я чекаю саме на тебе! Мій вай..

Вікторія Украина, Луцк, 33 лет

Всім привіт мене звати Вікторія мені 33 роки маю форму дцп погано ходжу з палочкою шукаю ніжного і доброго самостійного мужщину який готовий до серйозних відносин і вміє відстоювати своє я мій вайбер 0997506230 ради розваги не пишіть можливо я чекаю ..

Vadim Украина, Луцк, 17 лет

Ищу девушку красивую доброю..

Вадим Украина, Луцк, 30 лет

Шукаю дівчину..

Володимир Украина, Луцк, 37 лет

Привіт шукаю друзів або другу половину. Про себе в мене 2 група інв дитинства дцп ...Буду радий познайомитись ....

Саша Украина, Луцк, 40 лет

Познакомлюсь с девушкой инвалидом для совместного проживания ..

Подождите...