Анкет на сайте:
08986

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Ровно
Юрій Украина, Ровно, 41 лет

Юрий 42 года, инвалид первой группы ДЦП тяжелой формы, не хожу, имею высшее образование юрист, не курю не пью, увлекаюсь музыкой, кино, люблю читать стихи про любовь, хочу познакомиться с девушкой или женщиной для создания семьи,можно с детьми, ..

Олександр Украина, Ровно, 31 лет

Привіт. Мене звати Олександр. Мені 31. Маю вищу освіту, працюю, інвалід ІІІ групи з дитинства. Не маю шкідливих звичок, не п'ю, не курю. Одинокий. дуже хочу мати повноцінну сім'ю. Шукаю добру, хорошу та щиру дівчину для серйозних стосунків. Мій мобіл..

Олександр Украина, Ровно, 31 лет

Привіт. Мене звати Олександр. Мені 31 рік. Працюю, маю вищу освіту, інвалід ІІІ групи з дитинства. Одинокий. Не п'ю, не курю, не маю шкідливих звичок. Дуже хочу мати повноцінну сім'ю. Iукаю хорошу, добру та щиру дівчину для серйозних стосунків. Мій ..

Василий Украина, Ровно, 34 лет

Простой парень, ищу девушку без пафоса и гламура, без тату...

серж Украина, Ровно, 35 лет

привит мене звати сержик маю 3 групу инвалид ходячий познайомлюсь с девушкою 3 группой инвалидносьтю для сирйозних стосункив и создания сем ї мобил 0688187820 буду рад общению ..

Саша Украина, Ровно, 41 лет

Шаленно мрію познайомитися з жінкою можна теж інвалідом 1, 2 або 3 групи віком від 25 до 40 років. Для серйозних стосунків і можливо в подальшому для створення сім'ї. З нетерпінням чекаю ваших дзвіночків. 050-982-00-24, 067-154-00-27, 063-629-59-28. ..

Petro Украина, Ровно, 19 лет

Пока що потрібна підтримка..

Юрій Украина, Ровно, 40 лет

Привіт) Мене звати Юрій. Інвалід І групи. Проживаю в Рівненській обл., веду активний стиль життя, працюю інженером, займаюсь програмуванням і спортом, люблю різну музику, граю на гітарі. Маю бажання познайомитись з хорошою дівчиною для серйозних відн..

Максим Украина, Ровно, 28 лет

Шукаю дівчину для серйозних стосунків мені 28 років інвалід першої групи люблю рибалку не п'ю не куру люблю спілкуватись) ..

Сергей Украина, Ровно, 49 лет

Познакомлюсь с женщиной для длительных постоянных отношений для с/с больше информации при общении я просто хочу любить и быть любимым могу переехать к тебе .....

Подождите...