Анкет на сайте:
09192

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Хмельницкий
Анонім Украина, Хмельницкий, 42 лет

Парень 42 года. Калясочник есть потребность пообщаться с женским полом на сексуальные темы и нетолько. Одиноко. ..

НІКОЛЯ Украина, Хмельницкий, 34 лет

Миколай Нижник ,34 роки ,хворію цукровим діабетом І типу і т.д,, шукаю справжню подругу,кохану ,яка постарається зрозуміє мене я натомість буду намагатися зі своєї сторони якось підтримати, зрозуміти ,для створення сім'ї/.Працюю ,житлом забезпе..

Діма Украина, Хмельницкий, 37 лет

Привіт..

Вася Украина, Хмельницкий, 32 лет

Я Вася Мені 32роки Я із Закарпаття Шукаю. Кохану. Віком. Від. 22.до 30років Тіки Із Закарпатя Мій Телефон Звоніть ±380979460883 ..

Юрчук Наталия Украина, Хмельницкий, 38 лет

Любовь терпелива, добра, она не завидует и не хвалится, она не гордится, не может быть грубой, она не ищет выгоды себе, она не вспыльчива и не помнит зла. Любовь не радуется неправде, но радуется истине. Она все покрывает, всему верит, всегда надеет..

наташа Украина, Хмельницкий, 36 лет

Я Наташа Мені 36років інвалід 2групи Епілепсія і Дцп Шукаю Хлопця Бажано Сироту Віком Від 34 До 38років Мій Вайбер +380687355432..

Антон Украина, Хмельницкий, 27 лет

))))))))))))))))))))))))))))..

Саша Украина, Хмельницкий, 42 лет

Я iнвалiд 2 групи пиринiс двi пухлини .Живу з донькою.Непю займаюсь сварочними роботами автомобiлiв вiтдав себе роботi.Познакомився з жiнкою щоб бла прикрасна душа без разницi чи iвалiд чи нi любила готувати...

Вікуся Украина, Хмельницкий, 23 лет

Привіт всім я Віка мені 23 роки в мене 1 група ДЦП я з украйни я шукаю хлопця..

Тома Украина, Хмельницкий, 52 лет

Хочеться знайти людину, яка стане другом і з якою не буде так сумно і самотньо, як зараз. Мені 52. Розлучена. Активна, люблю подорожувати. Багато планів побачити світ з людиною, яка теж шукає рідну душу..

Подождите...