Анкет на сайте:
09068

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Львов
руслан Украина, Львов, 33 лет

мені 33р шукаю дівчину для серйозних стосунків і для створеня сімї сам зі львова ..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Вітання. Мене звати Ігор. Шукаю хорошу, добру дівчину, жінку до 30 років для серйозних стосунків. Я інвалід. повністю самостійний, . Більш детально при спілкуванні. мій email: [email protected] або за тел. 0969278543 а також ссилка на ..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Шукаю дівчину до 30 років для прожиття життя писати на gmail [email protected] або дзвонити за телефоном 0969278543..

Михаил Украина, Львов, 31 лет

Кому скучно пишите ..

ярік Украина, Львов, 39 лет

хочу вірта..

Мария Украина, Львов, 40 лет

Шукаю серьозну розумну жіночку без шкідливих звичок..

Ігор Шах Украина, Львов, 31 лет

Всім привіт) я Ігор я живу в с.Ясниська Яворівськиий р-н Львівської обл. Познайомлюся з дівчиною для дружби і с / о. Я на довгу переписку не налаштований і прагну до реальної зустрічі. Моя електронка [email protected] або за телефоном 096..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Дівчата обявився симпатичний інвалід I групи 31 рк шукаю дівчину до 30 років ось мій gmail [email protected] писати на нього або дзвонити за телефоном 0969278543 . Дуже буду чекати..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Шукаю дівчину від 28 до 30 років для серйозних стосунків і згодної на переїзд до мене я живу в с. Ясниська Яворівської області шукаю ту дівчину яка не побоїться зав'язати стосунки з інвалідом I групи, але я ходжу лівою рукою не працюю ось мої ..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Шукаю знайомство з порядною дівчиною віком до 32 років...хочеться щоб ця людина була порядна,з добрим серцем.може мати незначну фізичну ваду.Коротко про себе...Львівянин бес сімейного та кримінального минулого,маю інвалідність 1групи я мав 3 і ..

Подождите...