Анкет на сайте:
08821

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Львов
Ігор Шах Украина, Львов, 31 лет

Шукаю добру дівчину до для створення сімї. На переїзд не згоден. Житлом забезпечений. Проживаю в селі мені 31 рік маю я не працюю лівою рукою I групу інв. Шукаю дівчину до 30 років згідну переїхати до мене ж..

Ігор Шах Украина, Львов, 31 лет

Всім привіт. Мене звати Ігор мені 31 рік живу в Яворівському р-н Львівської обл. Маю 1 групу інвалідності на мене машина наїхала і я не працюю лівою рукою. Познайомлюся з порядною дівчиною до 30 років для спілкування, любо..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Я інвалід I групи я після аварії на мене наїхала машина мені 31 рік рукою лівою не працюю і не працюю получаю пенсію познайомлюся з дівчиною до 30 років можна III групи для створення сім'ї мій gmail i..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

вітаю всіх на цьому сайті шукаю дівчину для серйозних відносин і сім\\\'ї в майбутньому про себе мені 31 рік матеріально і житлом забезпечений маю I групу інвалідності і в мене ліва рука не працює, але ходжу шукаю дівчину до 30 років 3 г..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Я інвалід I групи мені 31 рік звати Ігор. Хочу познайомитися з дівчиною інвалідом III групи до 30 років, але щоби не було помітно на очі можна писати на gmail [email protected] Бажано з Яворівського р-н або Львівської обл...

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Я інвалід I групи мені 31 рік звати Ігор. Хочу познайомитися з дівчиною інвалідом III групи до 30 років, але щоби не було помітно на очі можна писати на gmail [email protected]

Володя:) Украина, Львов, 35 лет

Люблю життя маю роботу але не хватає поруч любимої людини, як можна обійняти за ради якої хочиться робити хороші вчинки. В мене є 2-га група інв. з ніжками проблема. Але я сам собі раду даю. ..

Шах Ігор Украина, Львов, 31 лет

Привіт! Я не працюю тому, що я інвалід I групи. Я мав черепно-мозгову травму я після аварії лівою рукою не працюю але ходжу. Житло забезпечений. Дуже люблю відпочивати на природі. Шукаю дівчину для створення сімї. М..

Таня Украина, Львов, 25 лет

Парни и мужчины кто хочет подрочить в вайбере в месте сомной кончеть увидеть меня голой я исполню все ваши интимные фантазии по вайберу пишите в вайбер+380987707805 мой вайбер пишите жду. Таня 25 лет..

Ігор Шах Украина, Львов, 31 лет

Мене звати Ігор 31 рік маю першу групу інвалідності дитячий церебральний параліч я ходжу, але не працюю лівою рукою. Житлом забезпечений. Не курю не пю захоплюся музикою, кіно люблю читати вірші про кохання, хо..

Подождите...