Анкет на сайте:
08650

Близкие люди – рядом!

Найти свою половинку!
Объявления знакомств Главная - Украина - Львов
Ігор Шах Украина, Львов, 30 лет

Привsт мене звати Ігор мені 30 років я живу в Україні адекватннй хлопець хочу найти нових знакомства, а може і другу половинку від 26 до 32 років у мене 1 група хто погодиться буду дуже радий мій мобільний 0969278..

Шах Ігор Украина, Львов, 30 лет

Всім привіт!!!Мене звати Ігор ... Маю 1 группу інвалідності (ДЦП лівої руки і ноги). Вредних звичок не маю... Шукаю дівчину для серьйозних відносин, можливо з дитиною... Мій моб. 0969278543..

Шах Ігор Украина, Львов, 30 лет

Шукаю дівчину до 32 років добру, щедру, роботящу мій мобільний 0969278543 я житлом забезпечений..

Галина Украина, Львов, 34 лет

Шукаю друзів для спілкування ..

Шах Ігор Украина, Львов, 30 лет

Вітаю всіх на цьому сайті!!! Мене звати Ігор в мене перша група хочу зустріти дівчину для створення сімї серйозну без шкідливих звичок, люблю дітей, моб. тел. 0969278543 або на еmail [email protected] або по скайп..

Шах Ігор Украина, Львов, 30 лет

Сподіваюся зустріти свою половинку, яка у першу чергу має бути людиною віручою, що на моє глибоке переконання і є головною запорукою сімейного добробуту та інструментом у вихованні дітей. Саме віра, на мою думку, допомагає зрозуміти та підлаштуватися..

Шах Ігор Украина, Львов, 30 лет

Шукаю знайомство з порядною жіночкою віком від 25 до 32 років...хочеться щоб ця людина була порядна,з добрим серцем.може мати незначну фізичну ваду.Коротко про себе... Яснищинин житлом забезпечений без сімейного минулого,маю інвалідніст..

Viktor Украина, Львов, 41 лет

Все при переписці..

Володимир Украина, Львов, 49 лет

Шукаю знайомство з порядною жіночкою віком до 38 років...хочеться щоб ця людина була порядна,з добрим серцем.може мати незначну фізичну ваду.Коротко про себе...Львівянин бес сімейного та кримінального минулого,маю інвалідність 3 групи.маю 49 років.Де..

Володимира Украина, Львов, 48 лет

Познайомлюся з порядною жінкою до 38 років,щоб була щира та добра з незначною фізичною вадою.Коротко про себе,мені 48 одруженим не був бес шкідливих звичок.інвалід 3 групи...

Подождите...